Patrīcija Blū (Patricia Blue)

Patrīcija Blū ir kalpošanas "Sword of Love to the Nations" dibinātāja un vadītāja. Par sevi viņa saka, ka viņas vienīgais mērķis ir palīdzēt ticīgiem cilvēkiem tuvoties Dievam, atmetot visas šaubas, bailes un neticību. Jautāta - cik daudz laika viņa pavada kopā ar Dievu (lasot Vārdu, lūdzot...) Patrīcija smiedamās atbild - 24/7 - vienmēr, jo tas ir viņas dzīvesveids - katru svarīgāku lēmumu pieņemt tikai pēc sarunas ar Dievu.

 

Patrīcija daudzus gadu desmitus ir bijusi mācītāja, Bībeles kolotāja un misionāre, kas aizsākusi draudzes ne tikai ASV un Eiropā, bet gandrīz visā bijušās Padomju Savienības teritorijā, īpaši vietās, kur citi devās negribīgi, piemēram, nabadzīgajos ciematos gar Ķīnas robežu. Patrīcijas dzīvesstāsts ir aliecinājums tam, ka Dievs ir dzīvs un reāls, un var palīdzēt cilvēkam atbrīvoties gan no postošām atkarībām, kad rīgtuma un nepiedošamas.

Šobrīd Patrīcija dzīvo ASV, ir mamma, vecmāmiņa un vecvecmāmiņa, kā arī turpina aktīvi ceļot pa visu pasauli, mācot, sludinot un kalpojot.

Vairāk par Patrīcijas kalpošanu varat uzzināt: http://www.swordoflovetothenations.org/en/