Vieslektori

Katru gadu mēs Mīlestības Skolā aicinām pie sevis vieslektorus - mācītājus, kalpotājus, mūziķus un daudzu citu specialitāšu un jomu pārstāvjus. Mēs visi esam ļoti dažādi - no dažādām konfesijām, dzīves gājuma, vecuma, izglītības, tomēr mūs visus vieno viens mērķis - palīdzēt ticīgam cilvēkam tuvoties Dievam un caur to labāk izprast pašam sevi.

Zemāk redzamie lektori vairākkārt ir bijuši un cerams arī nākotnē būs mūsu skolas viesi. Vairāk par šiem lektoriem varat uzzināt, uzklikšķinot uz saites, kas atrodama katras lapas apakšpusē.

Henk Bruggeman

Henks Bruggeman ir mācītājs Hāgā, Nīderlandē, kura galvenā vēsts ir Dieva Tēva mīlestība. Henks par sevi saka, ka viņa galvenā vēlme ir redzēt kā reāli mainās cilvēku dzīves, izdzirdot patiesību par Dievu un sevi. Viņš arī apmāca draudžu līderus un mācītājus.

Henks jau vairāk kā 35 gadus ir precējies ar Anneki, viņiem ir 8 bērni un 10 mazbērni. Henks daudz ceļo, organizējot un piedaloties konferencēs un lekcijās, kā arī vada kustību "FatherHouse TheMovement".

Eva Ālere (bij. Lilita Ozoliņa)

Eva Ālere kopš 2006.gada vada kalpošanu "Atver Acis", kā arī tāda paša nosaukuma iknedēļas radio-programmu „Atver acis” Latvijas Kristīgajā radio pirmdienās 19:00 un atkārtojumā ceturtdienās 24:00. Raidījumus var noklausīties arī mājaslapā www.lkr.lv sadaļā „Arhīvs”.

Eva saka, ka praktiski visu, ko viņa māca, viņa ir pieredzējusi un izdzīvojusi pati - postu, kuru pēc sevis atstāk okultisms, maģija, maldu mācības....

Patrīcija Blū (Patricia Blue)

Patrīcija Blū ir kalpošanas "Sword of Love to the Nations" dibinātāja un vadītāja. Par sevi viņa saka, ka viņas vienīgais mērķis ir palīdzēt ticīgiem cilvēkiem tuvoties Dievam, atmetot visas šaubas, bailes un neticību. Jautāta - cik daudz laika viņa pavada kopā ar Dievu (lasot Vārdu, lūdzot...) Patrīcija smiedamās atbild - 24/7 - vienmēr, jo tas ir viņas dzīvesveids - katru svarīgāku lēmumu pieņemt tikai pēc sarunas ar Dievu.

Roberts Hočkins (Robert Hotchkin)

Roberts ir kalpošanas "XP Ministries" viens no dibinātājiem un aktīviem dalībniekiem. Roberta kalpošana ir dedzības pilna atmodas kalpošana, palīdzot ticīgajiem pieķerties atjaunotām attiecībām ar Debesu Tēvu, noticot, ka Jēzus Kristus darbs pie krusta ir pabeigts un pietiekams, ka ir iespējams dzīvot savādāk par spīti ikdienas problēmām. Un Roberta paša dzīve ir piemērs tam, ka tas ir iespējams.