Mācībspēki

Paldies par jūsu interesi. Dotā lapa šobrīd vēl tiek izstrādāta. Atgriezieties pēc kāda laika, cerams, ka jau būsim pabeiguši!

Jūsu Mīlestības Skola

Studentiem

Mīlestības Skolas studentiem mēs piedāvājam iespēju atkārtoti noklausīties nodarbību audio ierakstus.

Jaunais mācību gads

Ar prieku paziņojam par Mīlestības Skolas jaunā mācību gada sākumu. Aicinām ikvienu interesentu uz mūsu nodarbībām. Pirmā nodarbība notiks:

1.gads - piektdiena, 22.septembris. Nodarbības notiks katru otro ceturtdienu.

2.gads - ceturtdiena, 28.septembris

Vieta: Tērbatas 38, pagrabstāvā (ieeja no vārtu ailes).

Laiks: Katra otrā ceturtdiena no 18:00 līdz 21:00 ar pārtraukumu aptuveni 19:15.

PIRMS mācību uzsākšanas lūdzam jūs reģistrēties, aizpildot anketu un nosūtot to uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Sekojiet jaunumiem šajā mājas lapā, vai arī reģistrējieties jaunumu saņemšanai, atsūtot savu pieteikumu uz mūsu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Apmācību saturs

Šajā sadaļā jūs īsumā varat uzzināt par Mīlestības Skolas diviem apmācību gadiem (kursiem), galvenajām tēmām, uzņemšanas nosacījumiem u.tml.

Apmācību mērķis

Mīlestības Skolas mērķis ir palīdzēt ikvienam ticīgajam dziļāk iepazīt mūsu Debesu Tēvu, Jēzu Kristu un Svēto garu, un caur to atklāt kas viņš/viņa ir Dievā un piepildīt savas dzīves mērķi, ik dienas aizvien vairāk pārtopot par to vienreizējo un neatkārtojamo personu, kādu mūs katru ir radījis Dievs.

Vairāk rakstu...