Liecības

2013./2014. mācību gada studentu atsauksmes:

Brīnišķīga skola ar brīnišķīgiem pasniedzējiem.

Tik daudz vērtīga un nodarīga uzzināts. Dievs ļoti strādāja pie manisl mainīja manu domāšanu.

Šī skola man personīgi palīdzēja virzīties uz priekšu savā dvēseles dziedināšanas procesā, deva iespēju iepazīt brīnišķīgas māsas Kristū, kļūt nobriedušākai.

Šī skola manā dzīvē ir devusi ļoti daudz. Dievs mani caur to ir ļoti mainījis, dziedinājis, atbrīvojis, un es zinu, ka Mīlestības Skola ir bijusi ļoti liela daļa solī pretī izmaiņām.

Daudz vērtīgas informācijas, kuru nekad un nekur nebiju dzirdējusi.

...pa īstam sāku strādāt ar savām brūcēm, tā dziļi un pa īstam, ļaujot Dievam tām pieskarties. Bet šī gada laikā Dievs man atklāja, ka jābeidz tās slēpt, noliegt un ignorēt. Man vēl ir bail no sāpēm, tomēr es izvēlos doties šajā ceļojumā.

Ieguvu jaunu skatījumu uz Dievu, Viņa Vārdu, sirdi, savu identitāti Dievā.

2012./2013. mācību gada studente:

Mācību gads bija fantastisks sākot ar paplašināto Bībeles tulkojumu pirmajā nodarbībā un beidzot ar ļoti garšigo klinģeri pēdējā nodarbībā.

Paldies visai komandai par mīlestības pilno atmosfēru katrā nodarbībā, Jūs ne tikai mācījāt, ka tādai ir jābūt, bet praktiski ļāvāt to baudīt katrā nodarbībā. Paldies visiem skolotājiem par lielisko prasmi sabalansēt teoriju ar praktiskiem piemēriem. Paldies Marikai par jaukajām shēmām, mani tas iepriecināja jo īpaši un arī par viņas lielisko humora izjūtu.

Lielās slodzes rezultāta darbā, man bija sakrājušies darbi, kas man pašai sāka likties kā liels zilonis. Man bija sajūta, ka jo vairāk es cenšos tikt galā ar savu ziloni, jo darba apjoms strauji palielinās ar jauniem darbiem, es nolemu, ka tam ir japieliek punkts.  Ka jau minēju, mani ļoti sajūsmināja paplašinātais Bibeles tulkojums  un es sapratu, ka gribu redzēt šos augļus savā dzīvē.  Vakaros sāku sludināt visus šos aspektus savām dzīves sfērām. Rezultātā no mana ziloņa ir palikušas tikai ausis un arī tām es jau redzu galu.

Katra nodarbība atnesa kādu jaunu dziedināšanas aspektu, kā rezultātā jūtos daudz vienotāka sevī un arī daudz tuvāka attiecībās ar Dievu. Man šis ir īpašs želastības laiks, kad varu izbaudīt Vņa mīlestību, Viņa tuvumu un sadraudzību pēc kā mana sirds tik ļoti ilgojās.

Pēc Patricijas Blue liecības es uzsaku cīņu par prieku savā dzīvē. Neskatoties uz daudzajām situacijām, kurās man viņu centās atņemt, es sev teicu - ja to varēja Patrīcija, to vari arī tu. Rezultātā es sapratu, ka manam Debesu Tevam ir lieliska humora izjūta un arī man dzīves negācijas ir jāiemācās uztvert ar humoru. Šobrīd lielā daļā situaciju man tas arī izdodas.

Vēlreiz paldies visai komandai, Jūs esat ļoti dažādi un tas Jūs kā komandu dara ļoti krāsainu.

Dzintra Z, 2012.gada maijs